ofertaindywidualnaProwadzimy naukę jazdy konnej na każdym poziomie, od początkujących do zaawansowanych. Oferujemy oprowadzanki dla najmłodszych, zajęcia na lonży, treningi grupowe, indywidualne oraz sportowe. Dokładną indywidualną ofertę przygotowujemy po jeździe próbnej oraz ustaleniu liczby zajęć w tygodniu. Umożliwiamy też wstawienie własnego konia do pensjonatu. Nauka Jazdy konnej Konstacin Jeziorna, Horseback riding Konstacin Jeziorna

Skontaktuj się

 
 
 

ofertadlafirm

Oferujemy możliwość wykupienia stałych lub okresowych pakietów jazd dla pracowników firm, ich dzieci lub dla kluczowych kontrahentów. Umożliwiamy realizację programów Społecznej Odpowiedzialności Biznesu we współpracy ze szkołami, domami dziecka czy fundacjami. Oferujemy możliwość umieszczania materiałów promocyjnych oraz reklamowych na terenie stajni.

Skontaktuj się

ofertadlaprzedszkoli

Prowadzimy i przygotowujemy zajęcia dla przedszkoli oraz młodszych klas szkół podstawowych. Wprowadzamy dzieci w świat jeździectwa. Uczymy na czym polega piękno współpracy człowieka z koniem i zasad bezpiecznego zachowania w stajni. Organizujemy oprowadzanki i lekcje wprowadzające do jazdy zarówno na terenie stajni, jak i na miejscu w przedszkolu.

Skontaktuj się

 

 

inne-oferty

Organizujemy szkolenia dla kadry menedżerskiej, rozwijające umiejętność pracy z ludźmi poprzez naukę współpracy z koniem. Organizujemy szkolenia dla trenerów, instruktorów i dla profesjonalnych jeźdźców. Organizujemy imprezy urodzinowe i okolicznościowe. Wykonujemy sesje zdjęciowe na specjalne zamówienie. Jesteśmy otwarci na inne propozycje.

Skontaktuj się