sDSC 6205

Zaufanie i szacunek skutkuje owocną współpracą...

 

Natalia Kozłowska studiuje  na wydziale medycyny weterynaryjnej w Warszawie,  przyszły zawód wiąże z leczeniem koni a w szczególności z dziedziną końskiej kardiologii i chorobami układu oddechowego.

Przygodę z końmi rozpoczęła 12 lat temu wraz z pierwszą przejażdżką na koniu podczas pikniku rodzinnego, która zaowocowała rozpoczęciem nauki jazdy.

Doskonaliła swoje umiejętności podczas treningów, ale zawsze największą przyjemność sprawiały jej jazdy w terenie, kilkudniowe rajdy pośród licznych jezior i zielonych lasów Warmii i Mazur skąd pochodzi.

Uprawnienia instruktorskie zdobyła w stadninie koni Ferensteinów w Gałkowie

Uwielbia pracę z najmłodszymi, kiedy widzi postępy swoich jeźdźców. Każdego ucznia traktuje indywidualnie zwłaszcza najmłodszych, którzy przychodzą pierwszy raz na jazdę. Dba o to żeby nie zgasł ich zapał i chęci do nauki, łącząc ćwiczenia  z zabawą.  Ważną kwestią w jej  pracy trenerskiej jest nawiązanie relacji z uczniem opartej na zaufaniu i szacunku. To zawsze według niej skutkuje owocną współpracą.

Poza końmi jej wielką pasją jest żeglarstwo, patent żeglarza jachtowego zdobyła juz kilka lat temu, od zeszłych wakacji pracuje na patent sternika. I w tą pasją dzieli się z najmłodzymi, których też uczy żeglowania. 

Natalia ma dwa psy myśliwskie, które nic z myśliwych nie mają bardziej można je określić mianem ,,kanapowce''. Lubi  książki fantasy- Tolkien, Sapkowski a od czasu do czasu relaksuje się czytając Wisławę Szymborską