02keksik

Spokojny kuc do nauki jazdy, jest delikatny i rewelacyjnie ujeżdżony. Jego specjalnością jest jazda bez ogłowia. Uświadamia jeźdźców, że najważniejsze jest prawidłowe używanie pomocy.

boska

Zrównoważony kucyk sportowy. Jest bardzo dobrym skoczkiem ale chętnie pracuje również pod bardziej początkującymi jeźdźcami. Nie jest płochliwa i bardzo lubi kiedy się ją czyści i głaszcze

wladek

Przyczajony tygrys. Kucyk zarówno do jazd dla początkujących, jak i zaawansowanych dzieci. Spokojny, ale umiejętnie poprowadzony, jest również świetnym skoczkiem.

karmel

Ostoja cierpliwości. Idealny kuc do nauki jazdy. Spokojny, wyrozumiały, posłuszny, a czasem wręcz ospały. Łatwy w prowadzeniu, lubi przebywać z ludźmi.

boska

Grzeczny i spokojny kuc. Łatwy do jazdy dla początkujących, dobry również do nauki skoków.

delicja

Klacz o zdecydowanym charakterze. Od początku trzeba jej pokazać, że jest się przewodnikiem. Kiedy się podporządkuje jest bardzo przyjemnym koniem do jazdy, lubi skakać i pracować ujeżdżeniowo.

kolorado

Delikatny kuc sportowy, jedynie dla zaawansowanych jeźdźców. Wrażliwy i reagujący na pomoce, jest też nieco płochliwy. Bardzo dobry skoczek.

kacperek

Kucyk do jazdy zarówno dla początkujących i zaawansowanych jeźdźców. Dla swoich początkujących opiekunów jest nieco bardziej wymagający i wymaga zdecydowanego prowadzenia.

kolorado

Ukochany kucyk wszystkich dzieci. Bardzo spokojny i posłuszny. Dobry do jazd na lonży, łatwy w prowadzeniu dla początkujących i chętny do skoków dla zaawansowanych jeźdźców.

delicja

Delikatna klacz dla zaawansowanych jeźdźców. Bardzo uważna i wrażliwa. Wymaga od jeźdźca dobrej równowagi i prawidłowego używania pomocy.

daglezja

Dobrze ujeżdżony koń dla samodzielnie jeżdżących osób. Chętny do pracy, nie lubi nudy na jeździe. Bardzo miękko niesie, delikatny na pomoce i uważny.

boska

Spokojny i zrównoważony koń do nauki jazdy dla dorosłych. Bardzo łatwy w prowadzeniu, delikatny na pomoce. W boksie jest pieszczochem i uwielbia kontakt z człowiekiem.

kacperek

Kucyk o zdecydowanym charakterze. Trudny i wymagający na jeździe. Niechęć do jazdy ujeżdżeniowej rekompensuje miłością do skoków. Bardzo chętnie wybierany na treningi skokowe, z łatwością prowadzi się w parkurze.

kacperek

Energiczny łobuziak. Zawsze chętny do pracy, rewelacyjny skoczek. Nie lubi nudy i każde dłuższe czekanie kończy się lekkim podgryzaniem swojego opiekuna. Dobry zarówno dla początkujących jak i bardzo zaawansowanych dzieci.

boska

Spokojny kucyk do nauki jazdy. Bardzo grzeczna na lonży, w jeździe samodzielnej nieco bardziej wymagająca od swoich jeźdźców.

wladek

Maskotka najmłodszych. Bardzo spokojna i cierpliwa. Idealna na lonże dla małych dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z jeździectwem.
 

delicja

Oaza spokoju. Głównie pracuje pod osobami początkującymi, dobra również na niewielkie skoki. Bardzo miękka. Zrównoważona i chętna do pracy.