Dlaczego my

Stajnia

Akademia Jazdy Konnej ABC prowadzi działalność w wyjątkowej stajni. Miejsce jest bezpieczne, zadbane, a warunki do jazdy bardzo dobre o każdej porze roku. To wszystko w przyjaznej atmosferze i wyjątkowej lokalizacji na pograniczu Piaseczna, z dogodnym dojazdem samochodem i autobusem.
 

Zobacz stajnie

Ludzie

Zespół AJK ABC to grupa wykwalifikowanych, doświadczonych i przyjaznych trenerek i trenerów. Koncentrują się na tym, aby każda osoba była zadowolona z jazd. Bez względu na wiek, początkowe umiejętności i tempo postępów. Służą fachową pomocą we wszelkich kwestiach wiążących się z uprawianiem jeździectwa.

Poznaj zespół

Konie

Nasze kuce i duże konie są starannie dobrane oraz dobrze przygotowane do jazdy na każdym poziomie oferowanym przez Akademię. Dbamy o nie z najwyższą starannością, aby były zdrowe i szczęśliwe. Dzięki dobrej opiece kucyki i duże konie pracują potem bez zarzutu pod jeźdźcami na każdym poziomie umiejętności.

Poznaj konie

Atmosfera

Motto naszej Akademii brzmi: „Jeździsz konno - żyjesz podwójnie”. Jeździectwo to bowiem nie tylko ukochany koń i godziny w siodle, ale też nowe inspirujące znajomości i przyjaźnie, tematy do dyskusji i wyzwania. Dlatego w stajni są też miejsca, gdzie można razem wspólnie spędzać czas przed i po jazdach.

Zobacz galerię